Yürek Çıkmazı 19. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yürek Çıkmazı yeni bölümde neler olacak? Yürek Çıkmazı son bölümde ne oldu?

Yürek Çıkmazı, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı 1 Kasım 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Yürek Çıkmazı 19. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yürek Çıkmazı yeni kısımda neler olacak? Yürek Çıkmazı son kısımda ne oldu? Yürek Çıkmazı yeni fragman çıktı mı?

YÜREK ÇIKMAZI NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Yürek Çıkmazı her hafta Salı günü saat 20:00 ‘da TRT 1’de ekranlara geliyor.

YÜREK ÇIKMAZI 19. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 18. kısmının akabinde 19. kısım fragmanı şimdi yayınlanmadı. Bugünkü kısmın sonunda yeni fragmanın yayınlanması bekleniyor.

YÜREK ÇIKMAZI SON KISIMDA NELER OLDU?

Ali Fuat’ın ipliğini pazara çıkaran Yılmaz, Halil’i de ailesinin önünde küçük düşürerek, konuttan kovar. Herkes şoktadır. Annesi için babasıyla kanlı bıçaklı olan Halil’in, bir katille ortak olmasına hiçbiri bir mana veremez. Halil ise o konuttan Ali Fuat’la birlikte çıkarak, bütün ailesini karşısına almıştır. Öte yandan Zeynep, Salkım Göreli’yi araştırmaya başlamış, hakkında küçük de olsa bilgiler edinmiştir. Ali Fuat ve Halil’le buluşarak, aklındaki sorulara karşılık arar. Fakat kızının gözünün içine bakarak palavra söylemek zorunda kalan Ali Fuat’ın kalbi bu baskıya dayanmaz. Kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılır. Zeynep içten içe kendisini suçlarken Halil, Zeynep’e bu işin peşini bırakmasını söyler. Olan olmuştur. Geçmişin kimseye bir faydası yoktur artık. Zafer sarhoşluğu içinde artlarından atıp tutan Yılmaz’a, birebir gece bir telefon gelir. Banyoda düşen Yazgı, sesini kimseye duyuramamış, son deva olarak Yılmaz’ı aramıştır. Yılmaz, telaş içinde yanında Feride’yle birlikte yardıma masraf. Apansızın ortaya çıkan bu bayan Feride’yi rahatsız etse de babası tembihlediği için Birsen’e bir şey söyleyemez. Sonraki gün Baht’ı polikliniğe götürmek için Feride’nin otomobilini alan Yılmaz, kaza yapınca ailedeki herkes Baht’ın varlığından haberdar olur. Halil Zeynep cephesinde ise, sular durulmamıştır. Zeynep’in kendisine hala güvenmediğini gören Halil, önemli bir adım atmaya karar verir. Tıpkı kararı Yılmaz da almıştır. Baba oğul, hayatlarında yeni bir sayfa açmak için birbirlerinden habersiz, harekete geçer.

YÜREK ÇIKMAZI YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Bir kahve içimi sohbet için gittiği Baht’ın konutundan neredeyse kovularak ayrılan Yılmaz, kendine nazaran büyük bir haksızlığa uğramıştır. Aklandığı halde, kendini Baht’a anlatmaya başaramamıştır. Evvel hırs yapsa da, gün geçtikçe Baht’ın yokluğu canını daha çok acıtmaya başlar. Evdekileri Yılmaz’ın baskısından kurtarmak isteyen Seray, tekrar barışabilmeleri için dedesine bir yol gösterir. Yılmaz onu dinleyerek Baht’ın kapısını tekrar çalarak, ondan kendisini tanıtmak için bir baht daha ister. Halil de tıpkı babası üzere sevdiği bayanın konutundan tatsız bir biçimde ayrılır. Zeynep sevdiği adamın haksızlığa uğramasını hazmedemez ve konutu terk eder. O geceyi ofisinde çalışarak geçirir. Salkım bebeğin izini bulmasına az kalmıştır. Caner araştırmasına takviye verirken, Zeynep bilmeden adım adım kendi gerçeğine gerçek yol alır. Öte yandan Halil güne Ali Fuat’ın iletisiyle uyanır. Bir müddet için oralarda olmayacağını söyleyen Ali Fuat, Zeynep’i Halil’e emanet eder. Halil bu vakitsiz gidişe bir mana veremezken, üzücü bir haberle sarsılır. Gece tekneyle denize açılan Ali Fuat kayıptır. Hem bu haberi vermek ve hem de Zeynep’e Ali Fuat’ın kızı olduğu gerçeğini açıklamak Halil’e kalmıştır.

YÜREK ÇIKMAZI KONUSU NE?

Dramatik öyküsü ile izleyiciyi ekran başına kilitlemeye hazırlanan Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir bayanın his yüklü kıssasını ekranlara taşıyacak. Başrollerinde Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Mesut Akusta’yı bir ortaya getiren projede; Dilara Aksüyek, Cemal Toktaş, Bihter Dinçer, Erhan Alpay, İlayda Ildır üzere birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Yürek Çıkmazı dizisinin direktör koltuğuna usta isim Serdar Gözelekli otururken, senaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar kaleme alıyor. “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü” Kimi öyküler sondan başlar. Tıpkı Cennet’in kıssası gibi… Hayatı boyunca susmuş bir bayandı o; şiddet görmüş, korkmuş, vazgeçmiş… Ölmeden evvel bir mektup bıraktı geride. Son bir çığlık: “Bilseniz ölmem ne uzun sürdü!”

YÜREK ÇIKMAZI OYUNCULARI KİMLER?

Ayça Bingöl

Alp Navruz

İrem Helvacıoğlu

Cemal Toktaş

Rozet Hubeş,

Özlem Ulukan

Timur Ölkebaş

Mesut Akusta

Eylül Ersöz

Bihter Dinçel

Erhan Alpay

Güler Ökten

Alp Akar

Aydan Şener

Dilara Aksüyek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir