‘Yargı’nın yeni bölüm tanıtımı yayınlandı

Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi Yargı, her pazar akşamı izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Yayınlanan son kısmın finalinde; Yekta’nın (Mehmet Yılmaz Ak) başmüfettişe (Yurdaer Okur) yaptığı şikayet doğrultusunda Ilgaz (Kaan Urgancıoğlu) ve Eren (Uğur Aslan) vazifeden uzaklaştırılırken, Pars’ın ise müsaadesinin devamına karar verildi. Bu haberle ne yapamayacağını bilmeyen grup karşısında Yekta (Uğur Polat) zafer çanları çaldı.

“BÜYÜK BİR YANILGI YAPIYORSUNUZ”

Ceylin’in (Pınar Deniz) her zamanki üzere isyan bayraklarını çekip başmüfettişe “Büyük bir yanılgı yapıyorsunuz” cümlesi ise olayın devamına dair merakı artırıyor.

Diğer taraftan Çetin’in (Merih Ermakastar) sandığı kişi olmadığını anlayan Aylin (Pınar Çağlar Gençtürk), Çetin ile yüzleşiyor. Değerli gelişmelerin birbirini takip ettiği yeni kısım için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

OYUNCU KADROSU

Sevilen dizinin başarılı takımında; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile birlikte Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Buyruk Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Işık Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Pazar akşamlarına damga vuran, Ali Alım rejisinin Sema Ergenekon kalemiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni bölümüyle pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir