Via Premium’dan Bulgaristan’da sağlık buluşması

BURSA (İGFA) – Bursa’da faaliyetlerini sürdüren ve güçlü mutabakatlı hastane ağına sahip olan Via Premium, alanında uzman ve farklı branşlarda hizmet veren tabiplerle Bulgaristan’da bir tertip gerçekleştirdi.

Sağlık turizminde öncü firmalardan olan Via Premium Bulgaristan’da gerçekleştirdiği aktiflikle, milletlerarası sıhhat hizmetleri alanındaki uzmanlığını ve güçlü mutabakatlı hastane ağına sahip olduğunu bir kere daha gözler önüne serdi.

Via Premium Yönetim Kurulu Lideri Ferdi Yılmaz, konusunda uzman tabipler ve turizm profesyonellerinden aldıkları güçle, hasta ve hasta yakınları için uzun yıllardır memleketler arası standartlarda hizmet verdiklerini söyledi.

TÜM BRANŞLARDA AYRICALIKLI SIHHAT HİZMETİ SUNUYORUZ

Sağlık turizmi alanında farkındalık yaratmak ve memleketler arası hasta tedavi hizmetlerini tanıtmak hedefiyle bu şekil etkinlikler yaptıklarını tabir eden Yılmaz, “Dünyanın her noktasına kalite sıhhat hizmeti ulaştırma amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tüm branşlarda ayrıcalıklı sıhhat hizmeti sunuyoruz. Son teknoloji ile donatılmış mutabakatlı hastanelerimizde, tıbbi ve etik unsurlardan ödün vermeden, dünyanın dört bir yanından gelecek konuklarımız için samimi, inançlı ve kaliteli bir medikal seyahat imkânı sağlıyoruz. Herkesin çarçabuk ulaşabileceği, ekonomik ve tahlil odaklı hizmet siyasetiyle, insan sıhhatine kıymet katmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

ULUSLARARASI STANDARTLARDA HİZMET

Sağlık turizmi denildiğinde birinci akla gelen destinasyonlardan biri olan Türkiye’de sıhhat hizmetinden ulaşıma, konaklamadan tercümana kadar, hasta ve hasta yakınlarının gereksinim duyacağı tüm alanlarda ‘memnuniyet’ ve ‘kalite’ öncelikleriyle hareket ettiklerine dikkat çeken Yılmaz, konuklarının konutlarına keyifli ve sağlıklı bir formda dönmesi için her türlü hizmeti titizlikle yürüttüklerini kaydetti.

Sağlık hizmetini öncesi ve sonrasıyla en uygun halde yöneterek, gereksinim duyulan bahislerde süratli tahliller ürettiklerini söz eden Yılmaz, “Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yetki belgesine sahip, profesyonel bir sıhhat turizmi aracı kurumuyuz. Memleketler arası standartlarda hizmet veriyoruz. Hasta ve hasta yakınlarının tüm gereksinimlerini süratli ve profesyonel bir biçimde karşılayarak, tedavi müddetince hastalarımız için en uygun ve konforlu kuralları sunuyoruz. Hastalarımızın memnuniyeti ve itimadı bizim için her vakit en değerli önceliktir” diye konuştu.

SAĞLIK KÜLFETLERİ HAKKINDA DİREKT BİLGİ VERİLDİ

Alanında uzman tabipleri farklı ülkelerde ilgililerle bir ortaya getirerek, sıhhat hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarını lisana getiren Yılmaz, “Bu doğrultuda Bulgaristan’da bir aktiflik düzenledik. ‘Genel Cerrahi’, ‘Estetik ve Plastik Cerrahi’, ‘Göz Hastalıkları’, ‘Diş Hastalıkları’, ‘Saç Ekim’, ‘Ortopedi & Travmatoloji’ ve ‘Kardiyoloji’ alanında deneyimli tabiplerle ilgilileri buluşturduk. Rosslyn Dimyat Varna Hotel’de gün uzunluğu süren aktiflikte iştirakçiler merak ettikleri hususlarda birebir doktorlarımızdan bilgi alma bahtını yakaladı ve yüz yüze danışmanlık hizmeti ile sıhhat problemleri hakkında direkt bilgi edindi. Etkinliğimiz epeyce keyifli ve verimli geçti” diye konuştu.

Türkiye’nin sıhhat turizmiyle ilgili gayelerine ulaşmasına katkıda bulunmak için çalışmalarına süratle devam edeceklerini belirten Yılmaz, farklı ülkelerde etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini de kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir