Ünlü oyuncu geride kalbi kırık bir eski eş bırakmıştı…. Evde doğurduğu bebeğini sokaklarda emzirdi

Mutlu çift, geçtiğimiz günlerde de birlikte çıktıkları akşam yemeğinden sonra objektiflere takıldı. Aslında nereye masraflarla gitsinler daima ilgi çekerlerdi.

Ama daha çok kısa bir mühlet evvel ortalarına katılan yeni bebekleri de yanlarındaydı. Kendisi akşam yemeğini yiyen hoş anne, kucağındaki minik bebeğin aç kalmasına dayanamadı ve daha restoranın kapısından çıkmadan onu da kendi sütüyle beslemeye başladı.

Aile arabalarına gerçek yürürken de minik oğluna akşam yemeği yedirmeye devam etti. 

Zaten onları gördükleri birinci andan beri takip eden paparazzi de çabucak deklanşöre gerisi arkasına bastı. Ortaya da bu his yüklü kareler çıktı.

Şimdi bir bakalım kimlerden, hangi ünlü çiftten kelam ediyoruz…. Hangi ünlü anne yolda yürürken bile bebeğini beslemeyi ihmal etmedi. 

KENDİ KARNINI DOYURDU… SONRA BEBEĞİNİ EMZİRMEYE BAŞLADI
İkinci defa anne olma sevincini yaşayan bu genç oyuncu, rol aldığı bir vakitlerin izlenme rekorları kıran The Twilight (Alacakaranlık) serisiyle tanınan 25 yaşındaki Nikki Reed.

Onun 2015 yılında evlendiği kocası da The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri) isimli üretimle tanınan 44 yaşındaki Ian Somerhalder.

2014 yılında birlikte olmaya başlayan, bir yıl sonra da hem nişanlanıp hem evlenen Nikki Reed ve Ian Somerhalder, evvelki akşam kısa mühlet evvel dünyaya gözlerini açan erkek bebeklerini de yanlarına alıp akşam yemeğine gitti.

Bebek çok küçük olduğu ve her an bilhassa acıktığında annesine muhtaçlık duyacağı için çift onu konutta bakıcıyla bırakmaya kıyamadı. 2017 yılında dünyaya gelen kızları Bodhi Soleil de onlarla birlikteydi.

MİNİK BEBEK ANNESİNİN KUCAĞINDA AKŞAM YEMEĞİNİ YEDİ
Malibu’da şık bir restoranda yemek yiyen Nikki Reed ile Ian Somerhalder daha sonra çıkıp meskenlerinin yolunu tuttu.

İşte o sırada “anne kucağı” ismi verilen aparatla oğlunu kendisine yakın tutan Nikki Reed, bebeğinin acıktığını fark etti. Daha restorandan çıkmadan oğlunu anne sütüyle beslemeye başladı.

Bebek annesinin göğsünde rahat bir pozisyonda bulunduğundan Nikki Reed araçlarına gerçek yürürken de bebeği emzirmeye devam etti.

İKİNCİ BEBEĞİNİ MESKENİNDE DÜYAYA GETİRDİ
Nikki Reed o gece sokakta yürürken bile beslediği minik oğlunu meskeninde dünyaya getirmişti. Bu tecrübenin de kendisi için dönüştürücü olduğunu söylemişti.

Bu husus hakkında E!News’a konuşan Nikki Reed, yaşadıklarını anlattı. Söylediğine nazaran doğum sırasında yanında kocası Ian Somerhalder ile iki ebe Abby Vidikan ve Johanna Storey bulunuyordu.

Bir gece doğum sancıları başlayan Reed, konutunda yaptığı bu olağan doğumda çekilen pozlarını toplumsal medya hesabından da paylaştı. Hoş oyuncu her ne kadar büyük acılar çekse de “Hayatının en çok dönüştürücü gecelerinden biri” olduğunu belirtti.

‘BEN DOĞURURKEN VAR GÜCÜYLE ÇIĞLIK ATIP KOŞMAYA BAŞLADI’
Nikki Reed, kendisi doğum yaparken kocası Ian Somerhalder’ın nasıl davrandığını da anlattı o röportajda ” Daha evvel hiç bu türlü bir şey görmemiştim. Ian, tıpkı bir çizgi sinema karakteri üzere bağırıyordu. Ciğerlerinin var gücüyle çığlık atıyordu. Sonra birden teğe koşmaya başladı.”

Reed, oğlunu dünyaya getirdikten sonra yaptığı bir Instagram paylaşımında da o gece hissettiklerini satırlara döktü. Doğum yaptığı gece tanım edilemez bir sevgiyle çevrelendiğini söyledi hoş oyuncu. 

İşinin ehli olan iki ebenin de vücudu gereksinim uyduğunda kendisine takviye olduklarını belirti. Sonra da “Doğum o kadar hoştu ki bebeklerini dünyaya getirirken bayanların, ellerini ve kalplerini tutan inanılmaz doğum çalışanlarına sonsuza kadar minnettarım” diye yazdı.

ARDI GERİSİNE İKİ BALAYI TATİLİ
Nikki Reed ile Ian Somerhalder, 2014 yılında flört etmeye başladılar. Bir yıl sonra nişanlanan çift bundan birkaç ay sonra da evlendi.

Çiftin evlilik merasimi Malibu’da Topanga Kanyonu’nda gerçekleşti. Somerhalder, zati bir müddettir söylentileri yayılan ve hayranlarının büyük bir merakla beklediği memnun haberi toplumsal medya sayfasından duyurdu.

Hem de düğünlerinden bir gün sonra: “Bütün vakitleri en hoş sabahı” diyerek bir gece evvel evlendiklerinin haberini verdi.

Sonra çift Meksika’nın Tulum kentinde balayına çıktı. O sırada da sık sık toplumsal medya hesaplarından ne kadar memnun olduklarını gözler önüne seren paylaşımlar yaptılar.

Daha sonra da balayının ikinci kısmı için Brezilya’nın Rio de Janeiro kentine hakikat yola çıktılar. Orada da romantik bir balayı tatili yaptılar.

Iam Soherhalder düğünden birkaç ay sonra yaptığı açıklamada Evliliğin beşere memnunluk ve itimat hissi veren olağanüstü bir kurum olduğunu” belirtti.

EVLENDİKTEN İKİ YIL SONRA BİRİNCİ ÇOCUKLARI DÜNYAYA GELDİ
2017 yılında evliliklerinin ikinci yılını kutladıktan çabucak sonra bir bebek beklediklerini açıkladı ünlü çift. İkisi de bundan daha heyecanlı bir gelişme olabileceğini hayal edemediklerini belirtti. Sonra da bunun hayatlarının en özel ve keyifli anları olduğunu eklediler.

Çiftin Bodhi Soleil ismini verdiği kızları 2017 yılının temmuz ayında dünyaya gözlerini açtı.

Bu yılın ocak ayında çiftin cephesinden yeni bir keyifli haber daha geldi. İkinci bebeklerini bekliyorlardı.

Sonunda geçen haziran ayında o bebek de ortalarına katıldı. Çift toplumsal medyadan yaptıkları açıklamada erkek bebeğin konutlarında ve suda doğum usulüyle dünyaya geldiğini belirtti.

Nikki Reed o palaşımında “Kalbim iki kat daha büyüdü” diyerek yaşadığı memnunluğu takipçileriyle paylaştı.

GERİDE KALBİ KIRIK BİR ESKİ EŞ BIRAKTI
Nikki Reed, Ian Somerhalder’ın birinci eşi. Lakin Reed daha evvel Paul McDonald ile bir evlilik yapmıştı. Çiftin 2011 yılında başlayan evllikleri 2014 yılında sona erdi. Yani Reed ile Somerhalder’ın tanışıp bağ yaşamaya başladığı sene!

Reed ile Mc Donald’ın yaptığı boşanma açıklamasına nazaran hoş oyuncu ortak köpekleri Enzo’nun velayetini üzerine aldı. Ayrıyeten Los Angeles’ta bulunan iki konut ve bir apartman dairesi de Nikki Reed’de kaldı.

Ama bu kadarla da kalmadı. Nikki Reed evlilik sırasında satın alınan üç tane arabası almaya da hak kazandı. Bu boşanmanın tamamlanmasından sonra Nikki Reed, şu anda evli olduğu Ian Somerhalder ile yaşamaya başladı.

Reed ile McDonald’ın boşanmasından sonra hoş yıldızın eski eşine yakın kaynaklar “Paul, Nikki’yi sevdi ve daima sevecek. Lakin kendini kalbi kırık hissediyor” diyerek onun nasıl bir ruh halinde bulunduğunu anlatmıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir