“Türkiye Yüzyılı’na yakışan bir şehir inşa edeceğiz”


ANKARA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, TBMM’de gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği AK Parti Küme Toplantısı’na katıldı.

Toplantının akabinde teşkilat mensuplarıyla gerçekleştirilen toplantıda ise Lider Alemdar’ın yanı sıra AK Parti Genel Lider Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya Milletvekilleri Murat Kaya, Ertuğrul Kocacık, Lütfi Bayraktar, İl Başkanı Yunus Tever, İl Bayan Kolları Lideri Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Serdar Akgün, ilçe belediye liderleri yer aldı.

“BİR VE BİRLİKTE OLMAK DURUMUNDAYIZ”

Başkan Alemdar, “Bizim samimiyete ve kardeşliğe muhtaçlığımız var. Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz gün ve bugün gerçekleştirdiği konuşmalardan sonra ben dava mensubuyum, ülkeme, milletime ve bayrağıma sevdalıyım diyen kim varsa bir ve bir arada olmak durumundadır. Kardeşliğimizi daha samimi bir halde pekiştirerek Türkiye Yüzyılı vizyonuyla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“TÜRKİYE YÜZYILINA YAKIŞIR BİR SAKARYA…”

Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı vizyonuyla muvaffakiyete taşıyacaklarını belirten Alemdar, “Bizler AK Parti’mizin her alanda ortaya koymuş olduğu vizyonu, bilhassa lokal bazda tepeye taşıma gayesindeyiz. Yeni devirde kentimizin Türkiye Yüzyılı vizyonuna yakışır bir kent olması noktasında çalışmalarımızı çok taraflı olarak sürdüreceğiz. Sakarya’mız için üreteceğimiz projelerde, iştirak ve kapsayıcılıkta, eşit hizmet sağlayarak sonuç odaklı çalışacağız” tabirlerini kullandı.

Başkan Alemdar ve Sakarya heyeti, küme toplantısından fotoğraf paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir