Pelin Karahan: Başka bir kadın olmak istemem!

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Pelin Karahan, evvelki gün marka yüzü oldugu markanın lansmanı öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Ünlü oyuncu, “Eşinizin rahatsızlığı nasıl?” sorusu üzerine “Aslında bu tertibi daha evvel yapacaktık ancak eşimin ani rahatsızlığı oldu. Şu an çok yeterli. Şükür atlattı, ileride bir operasyon daha geçirecek. Bilmediğimiz bir şey pıhtı konusu, sonuçları çok makûs olabilir. Bu mevzuda bilinçlenmek lazım. Vakit çok kıymetli. Allah korusun daha farklı bir sonuç olabilirdi. Biz şanslıydık” dedi.

“KİÇ GÖRMEDİĞİNİZ ROLLERDE GÖRECEKSİNİZ”

Yeni projesi hakkında konuşan Karahan, “Beni şimdiye kadar hiç görmediğiniz rollerde göreceksiniz, büsbütün farklı olacak. Biz bayanları daha çok ağlayan, üzülen rollerde görüyorsunuz. Onlardan büsbütün farklı. Bir kısımda birden fazla bayan olma halim var. Ben senaryoyu okurken çok keyif aldım” tabirlerini kullandı.

“HERKES PARTNERİNİN YETERLİ OLMASINI İSTER”

“Erkekler partnerlerini seçebiliyor. Bayan oyuncular partnerlerini seçebiliyor mu?” sorusu yöneltilen Karahan, “Herkes partnerinin uygun olmasını ya da âlâ anlaşabilmesi için piyasada disiplin çalışan birisinin olmasını ister. Beni sorduklarında da bu türlü isterim. Set işi, takım işi. Çok keyifli olması lazım, zira sette 7/24 berabersiniz” açıklamasını yaptı.

“OYA BAŞAR SÖYLÜYORSA BİR BİLDİĞİ VARDIR”

Güzel oyuncuya, usta sanatçı Oya Başar’ın, “Güzeller var, oyuncular var. Dizilerde genelde sağlam bir tiyatro takımı altyapısı ayarlanıyor, sonrasında üstüne güzelleri koyuyorlar” şeklindeki sözleri hatırlatıldı. Karahan, “Öyle olan projeler de, olmayan projeler de var. Ben en hoş biçimde durmak isterim ekranda fakat güzel oynamak isterim. Hepsi bir ortada olursa daha keyifli lakin proje ne istiyor ona bakmak lazım. Oya abla söylüyorsa bir bildiği vardır. Yıllardır bu işin içinde kendisi. Takipçisi çok olana başrol veriyorlar. Bu da gerçek bir şey değil. ‘Kavak Yelleri’ vaktinde toplumsal medya yoktu, biz çalışarak geldik buralara. O vakit toplumsal medya olsa çok çok öteki olurdu.

“BU ÇOCUK KİMİN O VAKİT?”

Pelin Karahan, “Mesleğinizde estetiğin yeri olması gerektiğini tasvip edenlerden misiniz?” sorusunu da şöyle cevapladı:

Ufak dokunuşlar hoş ve keyifli. Apayrı bayan olmayı istemem, oyunculara da yakıştıramıyorum. Bakın çok estetikli bayanlara, çocukları kendilerine benzemiyor. Yani haksız mıyım? Bakıyorsunuz çocuk değişik, bu çocuk kimin çocuğu o vakit? Her bayan hoş yaşlanmak ister. Ancak öbür bir bayan olmak çok hakikat gelmiyor. Benim minik botokslarım var. Alnım kırışmasın diye çok minik yapıyorum. İleride bu türlü bir şeye gereksinimim kalmaz uamrım, Allah korusun inşallah gerektirmesin. Ben ben üzere olayım öteki birisi üzere olmayayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir