‘Karım beni uyurken dövdü… Evde çalışan adama çıplak pozlarını çektirdi’: Boşanma davasında işler fena karıştı!

ERKEN GELEN ŞÖHRETİN HAYRINI GÖREMEDİ
Tam Costner ve Baumgartner boşanmasının rüzgarı tam olarak dinmemişken bu kere öbür bir “ünlü boşanması” gündeme bomba üzere düştü.

Gencecik yaşında şöhrete kavuşan fakat ortadan geçen vakitte bunun “hayrını göremeyen” daima skandallarıyla gündeme gelen Britney Spears ile daha geçen yıl evlendiği kocası Sam Asghari de yollarını ayırma kararı aldı.

Böyle söyleyince güya kısa süren bir evliliğin artık sona geldiği sıradan bir boşanma üzere anlaşılıyor.

Ama 41 yaşındaki Spears ile 29 yaşındaki İran doğumlu Sam Asghari’nin boşanması o kadar da sıradan olacak üzere değil. Başından beri bütün işaretler de bunu gösteriyor. 

En çok konuşulanlar da Sam Asghari ile ilgili savlar ve en sonunda da onun dolaylı yoldan da olsa sessizliğini bozup basına sızdırdıkları. 

Boşanma haberi birinci duyulduğunda Asghari’nin, evlilik öncesi Spears ile yaptıkları muahedede belirtilenden daha fazla kazanım istediği ileri sürüldü.

Hatta Britney Spears’a “Eğer istediğimi vermezsen hakkındaki utanç verici gerçekleri anlatırım” dediği de argümanlar ortasında.

‘BEN UYURKEN SALDIRIP YÜZÜMÜ YUMRUKLADI’
Ama görünüşe nazaran Sam Asghari, o denli uzun müddet sessiz kalmayacak. Zira kendisinden evvel arkadaşları çoktan basına konuşmaya başladı bile. Boşanma haberinin duyulmasından sonra ortaya atılan birinci sav da Britney Spears’ın kocasına şiddet uyguladığı. Hem de uyurken! 

TMZ isimli internet sitesine konuşan Asghari’ye yakın birtakım kaynaklar, Spears’ın kocasına tekraren yumruk attığını ve hatta birkaç defa gözünü morarttığını ileri sürdü.

Onların tezine nazaran Spears ile Asghari ortasındaki bu hengameyi sona erdirmek için güvenlik vazifelilerinin ortaya girmesi gerekti. 

Bu savlara bakılırsa Britney Spears, durup dururken kocasına saldırdı ve yüzünü yumruklamaya başladı. Üstelik o sırada Asghari, hiçbir şeyden habersiz yatağında uyuyordu.

Sam Asghari, o olayın akabinde vücudunda meydana gelen morlukların fotoğraflarını da çektirmişti. 

BIÇAKLARDAN KORKUYORDU
Yine tıpkı kaynaklara nazaran Sam Asghari, Britney Spears ile birlikte yaşadıkları Thousands Oaks’taki 12 milyon dolarlık meskenin dört bir yanında bulunan bıçaklar yüzünden de dehşet içindeydi.  

Yine TMZ sitesine konuşan diğer bir kaynak Spears’ın, birilerinin konutuna girip kendisini yakalayacağı üzere paranoyakça bir fikre sahip olduğunu bu yüzden bu bıçaklar sayesinde kendini inançta hissettiğini anlattı. 

Britney Spears ve Sam Asghari evliliğiyle ilgili olarak konuşulan bir detay daha var ki o da şöyle özetlenebilir: ” Britney ile yaşamakçok da eğlenceli sayılmaz. Bu yüzden evliliğin kısa sürmesi şaşırtan değil.” 

‘EVDE ÇALIŞAN ADAMA ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRDİ’
Ama ABD basınındaki haberlere bakılırsa Asghari’nin Spears ile ilgili tezleri yalnızca bununla sonlu değil.

Asghari, tıpkı vakitte Britney Spears’ı kendisini konutta çalışan adamlardan biriyle aldatmakla suçladı. Hatta bu bahiste kimi detaylar da verdi.

Spears’ın boşanmak üzere olduğu eşine bakılırsa Spears, bu çalışandan kendisinin çıplak fotoğraflarını çekmesini istedi. Tıpkı bireyle karısının bir yasak bağı olduğunu da ileri sürdü Asghari.

Sam Asghari’nin ileri sürdüğüne nazaran kelam konusu çalışanla Spears’ın uygunsuz imgelerinin yer aldığı bir görüntü da bulunuyor.

‘BERBAT BİR ŞEY OLDU’
Bu ortada Sam Asghari, toplumsal medya hesabından da bu mevzuda bir açıklama paylaştı. Bu açıklamasında şu satırlara yer verdi: “Altı yıllık aşk ve birbirimize bağlılığın akabinde eşim ve ben birlikte sürdürdüğümüz seyahati bitirmeye karar verdik. Birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygıyı sürdüreceğiz.” 

Asghari, açıklamasında Britney Spears için en düzgününü dilediğini satırlarına ekledi. Asghari, açıklamasında enteresan bir yorumda da bulundu. “Gizlilik istemenin saçma göründüğünü” yazarak basının kendilerini peşini bırakmayacağının farkında olduğunu belirtti. Ancak tekrar de herkesten niyetli hareket etmesini istedi.

Sonunda da bütün bu kibarlığını bir yana bırakarak argo bir tabirle bütün bunların “berbat bir durum” olduğunu yazdı. 

ÜNLÜ BOŞANMA AVUKATINI TUTTU
Bu ortada Spears boşanmanın duyulmasından sonra sessizliğini çok tuhaf bir biçimde bozdu. Bir kumsalda at binerken çekilen bir fotoğrafını toplumsal medya sayfasında paylaşıp yakın vakitte kendine bir at alacağını yazdı.

Tabii bu ortada Spears cephesinden gelen diğer bir haber de var. Buna nazaran ünlü müzikçi, ünlü boşanma avukatı Laura Wasser ile davada kendisini temsil etmesi için anlaştı.

Aslında Spears ile Asghari cephesinde işlerin yolunda gitmediğine dair birinci işaretler bu ayın başında her ikisi de parmaklarında evlilik yüzüğü olmadan görüntülendiğinde ortaya çıktı. Lakin çfit bu mevzuda sessiz kaldı.

Zaten kısa müddet sonra da evliliğin sona geldiği artık resmen duyuldu. Sam Asghari, şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanma davası açtı. 

AŞKLARI BİR KLİP ÇEKİMİNDE BAŞLADI
Aslına bakılırsa bugün boşanma etabına geldiği Sam Asghari ile bağlantısı pek keyifli bir formda başlamıştı Britney Spears’ın.

Ruhsal problemleri nedeniyle tedaviye alındığında yanında Asghari vardı. O güç günlerinde ünlü müzikçiyi hiç yalnız bırakmadı Asghari. Sonra da nişan ve evlilik geldi. Spears ile Asghari, 2016 yılında ünlü müzikçinin Slumber Party isimli müziğinin klip çekimlerinde tanıştı. Asghari, Spears’ın romantik alaka içinde bulunduğu genci canlandırıyordu.

Asghari, 2018’de Men’ Health mecmuasına verdiği röportajda “Bütün vakitlerin en büyük sanatkarlarından biriyle tanışacağım için çok heyecanlıydım” diyerek karşı karşıya geldikleri birinci periyotta hissettiklerini anlatmıştı.

Klip setinde tanıştıktan sonra Spears ile Asghari, birbirlerine telefon numaralarını verdiler ve görüşmeye başladılar. Sonra da ortalarında romantik bir bağlantı başladı. Birinci buluşmalarında bir suşi restoranına gittiklerini de Asghari, yeniden bir röportajında söylemişti.

ESKİ KOCASI DÜĞÜNÜ BASTI
Hemen hatırlatalım ki Spears ile Asghari’nin düğün merasimi de olaylı bir halde gerçekleşti. Müzikçi, birinci evliliğini 2004 yılında Jason Allen Alexander ile yapmıştı. Bu gençlik evliliği,sadece 12 saat sürmüştü. Lakin o ‘defter’ orada kapanmadı. Spears geçen yıl Asghari ile evlenirken Alexander da düğünü bastı ve olay yerine giden polis onu gözaltına aldı. 

Spears ile Asghari, ünlü müzikçinin California’daki meskeninde düğün yaptı. O sırada Spears’ın birinci eşi Alexander da oraya gidip içeriye girmek istedi. O anları da toplumsal medya sayfasından canlı olarak paylaştı.

Fakat Alexander’ın düğüne girmesine müsaade verilmedi. Bunun üzerine Alexander “O benim eşim, tek eşim” diye bağırdı. Sonunda Jason Alexander olay yerine ulaşan güvenlik vazifelileri tarafından etkisiz hale getirildi. 

İKİNCİ EŞİNDEN DE OLAYLI BİR HALDE BOŞANDI
Britney Spears daha sonra ise dansçılarından biri olan Kevin Federline ile evlendi. 2004 ile 2007 ortasında devam eden bu evlilikten iki tane erkek çocukları dünyaya geldi çiftin.

Spears’ın bu ikinci evliliği de olaylı bir biçimde sona erdi. İki oğlunun velayetini kendisine vermemekte direnen Federline’a kızan Spears, bir gece vakti kazınmış saçları ve elinde şemsiyesiyle yakınında park etmiş olan otomobillere saldırdığı manzaralar bu boşanmanın simgesi olarak hafızalara kazındı. 

Britney Spears, son olarak babasına verilen vesayet kararını iptal ettirmek için yıllarca çabaladı. Sonunda maksadına ulaştı. Kendi tabiriyle özgürlüğüne kavuştu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir