İnegöl Belediyesi’ne bir ödül daha


BURSA (İGFA) – İnegöl Belediyesi, son yıllarda fark yaratan uygulama ve çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ortaya konan başarılı çalışmalar, her yıl çeşitli tertiplerde mükafatlar almaya devam ediyor. Açık hava bölümünde yapılan işlerin niteliğini artırmak, yanlışsız ve farkındalık ortaya koyan çalışmaları teşvik etmek ve ödüllendirmek için 2012 yılından bu yana düzenlenen A Awards Açıkhava Reklamları Müsabakasında son yıllarda isminden sıkça kelam ettiren İnegöl Belediyesi, 2024 yılında da İnegöl Kolonyasıyla ödül almaya hak kazandı.

“ŞEHRİN KOKUSU” MÜKAFATA LAYIK GÖRÜLDÜ

Açıkhava Reklamcıları Vakfı ARVAK’ın 12 yıldan bu yana düzenlediği A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nda 2024 mükafatlarını kazananlar muhakkak oldu. Divan Kuruçeşme’de düzenlenen merasimde mükafatlar sahiplerine teslim edildi. Pek çok ulusal ve memleketler arası markanın yer aldığı ödül merasiminde, İnegöl Belediyesi de “Şehrin kokusu” uygulamasıyla ödül alarak onure edildi. 1 Mart 2023 ile 1 Mart 2024 tarihleri ortasındaki çalışmaları kapsayan müsabakada; İnegöl Belediyesi’nin Eyüp Sabri Tuncer Markası iş birliğinde oluşturduğu ve kenti temsil eden odunsu bitkiler kokulu kolonyasının tanıtımı gayesiyle yapılan kampanya mükafata layık görüldü. İnegöl Belediyesi kentin merkezinde kurduğu dev kolonya şişesi standıyla kentin kokusunu vatandaşlarla buluşturarak dikkat çeken bir tanıtıma imza atmıştı. Bu kampanya A Awards Açık Hava Reklamları Yarışı 2024’te “Yerel Kampanya Kategorisi” mükafatını almaya hak kazandı.

“İNEGÖL’ÜN HOŞLUKLARLA ANILMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Konuya ait açıklama yapan Belediye Başkanı Alper Taban, belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra kenti yurt genelinde temsil eden bir tertibe sahip olduklarını söyledi. İnegöl’ün uygunluklar ve hoşluklarla anılması ismine çalıştıklarını kaydeden Lider Taban, “Çalışma arkadaşlarımız bu hususta titizlikle ve hassasiyetle projeler yürütüyor. Son yıllarda İnegöl’e mahsus eserler ortaya koyma uğraşımız sonucunda İnegöl’ümüzün bir pahası olan Eyüp Sabri Tuncer markasında İnegöl Kolonyamızı oluşturduk. Bunun tanıtımı için de tekrar çarşı merkezimizde dev bir kolonya şişesi formunda kentin kokusu temasıyla bir aktiflik yaptık. Vatandaşlarımız tarafından da önemli bir ilgiyle karşılanmıştı bu aktiflik, beğenilmişti. Halkla münasebetler takımımızın yürüttüğü çalışma A Awards Açık Hava Reklamları Müsabakasında da değerlendirmeye alındı ve Mahallî Kampanya Kategorisinde mükafata layık görüldü. Birebir vakitte bu alanda ödül alan tek belediyeyiz. Bu da bizler için başka bir gurur oldu. Ben hem bu çalışmayı ortaya koyan mesai arkadaşlarıma hem de verilen emekleri onure eden A Awards Açık Hava Reklamları Yarışı tertibini yapanlar ile heyet üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir