HÜDA PAR’lı vekil Faruk Dinç Hizbullah’ı andı

Anma programı ise Hizbullah’ın ölen isimlerini anmak için kurulan “Şehidler Kervanı Platformu” ve “Mustazaflar Cemiyeti” tarafından düzenledi. Yeni İhya-Der, “tebliğ gayesiyle Hizbullah’ın makus imajını yıkmak ve eleman temini sağlamak” gerekçesiyle kapatılan İhya-Der’in devamı olarak biliniyor.

HÜDA PAR’LILAR PARTİLERİNE DÖNÜYOR

AKP listelerinden milletvekili seçilen HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, HÜDA PAR Genel Sekreteri Şehzade Demir, HÜDA PAR Sözcüsü Serkan Ramanlı ve HÜDA PAR Genel İdare Kurulu Üyesi Faruk Dinç, partilerine geri dönmek için süreçleri başlattı.

HÜDA PAR’DAN MECLİSE GİREN 4 MİLLETVEKİLİ

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu İstanbul’dan, HÜDA PAR Genel Sekreteri Şehzade Demir Gaziantep’ten, HÜDA PAR Diyarbakır İl Başkanı Faruk Dinç Mersin’den, HÜDA PAR Sözcüsü Serkan Ramanlı da Batman’dan milletvekili seçilmişti.

Cumhuriyet’in haberine nazaran Yapıcıoğlu’nun geçiş süreci tamamlandı ve TBMM’nin internet sitesinde HÜDA PAR milletvekili olarak yer aldı. Öbür üç isim ise resmi süreçleri tamamlanmadığı için süreksiz müddetliğine bağımsız milletvekili olarak yer alıyor. Süreçlerin tamamlanmasının akabinde kelam konusu şahısların partilerine dönmesi bekleniyor..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir