Görevimiz Tehlike 7’nin resmi afişi yayımlandı

Yedinci Misyonumuz Tehlike sineması “Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm” sinemasının ana afişi yayımlandı. Başrollerinde Tom Cruise, Rebecca Ferguson ve Simon Pegg üzere isimlerin yer aldığı sinema, 14 Temmuzda vizyona girecek.

“Top Gun: Maverick”in ve Tom Cruise’un yakın tarihli büyük muvaffakiyetinin akabinde, bu ilginin Mission Impossible serisine de yansıması bekleniyor. Sinemanın 1 milyar dolar hududunu geçmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Christopher McQuarrie’nin tekrar direktör koltuğuna oturduğu sinemada birçok yeni isim dikkat çekiyor.

STÜDYOLARI TEK TEK ARIYOR

Öte yandan, Yeni Misyonumuz Tehlike sinemasıyla beklentiyi artıran Tom Cruise, Hollywood’daki stüdyo yöneticilerine sinemanın IMAX salonlarında daha uzun müddet kalması için yalvarıyor.

Puck’ın haberine nazaran, Cruise şu sıralar Hollwyood stüdyo yöneticileriyle görüşme yapıyor. 60 yaşındaki oyuncu, Vazifemiz Tehlike 7’nin sinemalarda daha uzun müddet kalması için uzun telefon görüşmeleri yapıyor. Cruise, 21 Temmuz’da vizyona girecek olan Christopher Nolan imzalı Oppenheimer sinemasının Imax salonlarındaki özel gösterimini 3 hafta azaltmak için stüdyoları ikna etmeye çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir