Genç kızı taciz eden şahsa meydan dayağı: Paranın üstüne yazıp masaya bıraktı…

Polisin müdahalesiyle kalabalığın ortasından alınan zanlının kaburgasında kırıklar, bedeninin çeşitli yerlerinde de morluklar oluştu. Genç kızın ailesi taciz zanlısından şikayetçi oldu.

Erzurum’un Yakutiye ilçesinde 23 Ekim’de akşam saatlerinde kendilerine ilişkin pastanede çalışan Yağmur K. (18), çalışanlara müşterilerden Rüstem B.’nin (46), 10 TL’nin üzerine kalp simgesi çizip, ismini ve ”Dünya güzeli” yazıp bir tespih ile bıraktığını söyledi.

Yağmur K. ayrıyeten Rüstem B.’nin son iki haftadır ve bilhassa pazar günleri geldiğini belirtti. Bunun üzerine çalışanlar, Rüstem B.’nin pastaneye gelmesini bekledi. Rüstem B. gelip, pastane bahçesinde oturarak, sipariş verdi.

Bu sırada Yağmur K.’nin akrabası Şükrü Duran (36) ile çalışanlar, Rüstem B.’nin yanına gidip, ”Sen tacizde bulunmuşsun” dedi. Tartışma, kısa müddette hengame dönüştü. Çıkan hengamede Şükrü Duran, Rüstem B.’ye yumruk attı. Rüstem B.’nin ‘tacizci’ olduğu argümanının duyulması üzerine esnaf ve mahalleli de arbedeye karıştı.

Kalabalık, Rüstem B.’yi feci formda dövdü. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen polis gruplarının müdahalesi ile kalabalığın ortasından alınan Rüstem B., ambulansla hastaneye kaldırıldı.

KABURGALARI KIRILDI

Kaburgalarında kırıklar, bedeninin çeşitli yerlerinde ise morluk oluşan Rüstem B.’nin tedaviyi kabul etmeyerek, hastaneden ayrıldığı öğrenildi.

Bu stil insanların toplum için ziyanlı olduğunu söyleyen Duran, “Gereken cezanın halk tarafından değil; yasal olarak almasını biz de tercih ederiz. Ancak hudut temelinde olan bir şeydi. Kendisinden davacı olduk. Tedavi için hastaneye götürdüler. Ne oldu, bilmiyoruz. Kızımızın psikolojisi bozuldu. Burada çalışan başka kızlar da dehşet içinde” diye konuştu. Olaya ait soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

 

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir