DOSAB ve DOSABSİAD geleneksel iftar programında bir araya geldi

BURSA (İGFA) – Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Endüstrici ve İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD) Yönetim Kurulu Lideri Nilüfer Çevikel ve Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Yönetim Kurulu Lideri Levent Eski’nin öncülüğünde düzenlenen iftar programında bölge sanayicilerinin de iştirakiyle birlik ve dayanışma ruhu bir defa daha pekiştirildi.

‘DAYANIŞMA VE BİRLİK İÇİNDE GÜÇLÜYÜZ’

Yoğun iştirakle gerçekleştirilen iftar tertibinde birlik ve beraberlik vurgusu yapan DOSABSİAD Yönetim Kurulu Lideri Nilüfer Çevikel, “Ramazan ayının rahmetini paylaştığımız şu günlerde birlikte olmak bizlere manevi huzur ve güç veriyor. Bu ayda muhtaçlık sahiplerine yardım eli uzatmak bizler için bir görev ve sorumluluktur. Bu doğrultuda DOSAB ile iş birliğinde muhtaçlık sahiplerine erzak yardımlarımızı ulaştırdık. Birlik ve beraberliğimizi zelzele vaktinde da göstererek muhtaçlık materyallerinin yer aldığı TIR’ları bölgeye gönderdik. Ayrıyeten çeşitli kümelerde gereksinimleri belirleyerek toplumsal dayanışmanın gücünü ortaya koymaya çalışıyoruz. DOSAB Liderimiz Levent Eski de Türkiye’de örnek bir OSB olma yolunda faaliyetler sürdürerek çalışmalarımıza takviye oluyor. Bizler de DOSABSİAD olarak gerek ekonomik, gerek kültürel gerekse toplumsal faaliyetlerimizle, her vakit toplumumuzun yanında olmaya ve bugün burada tıpkı sofrada bir ortaya gelen sanayicilerimizle kentimiz ve ülkemize bedel katmaya devam edeceğiz.” tabirlerini kullandı.

‘BÖLGEMİZ İÇİN ÇALIŞMAYI SÜRDÜRECEĞİZ’

Bölgede hayata geçirilen kıymetli proje ve faaliyetlere değinen DOSAB Yönetim Kurulu Lideri Levent Eski ise, “Sanayicilerimizin üretimini güçlendirmek ismine yaptığımız faaliyetlerin yanı sıra, birlik ve beraberliği güçlendirmek de öncelikli gayemizdir. Yaptığımız yardımların muhtaçlık sahiplerine umut ve dayanak olmasını diliyorum. Bu pahaları yaşatarak, bölgemizin gelişimine katkıda bulunmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir