Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan seçim mesajı: Mersin’i inşallah hallaç pamuğu gibi atmanız lazım

AK Parti Mersin Vilayet Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programına katılan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı telefonla aradı.

CUMHURBAERDOĞAN TEŞKİLAT ÜYELERİNE SESLENDİ

Telefondan teşkilat üyelerine seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, partililerin bayramını kutladı. Erdoğan, üretimi tamamlanan köy meskenlerinin anahtar teslimi için Gaziantep Nurdağı’na hakikat yola çıkacaklarını, oradaki vatandaşlarla da bayramlaşacaklarını söyledi.

“MERSİNLİ KARDEŞLERİMİZDEN FARKLI BİR SONUÇ BEKLİYORUZ”

Seçimlerde Mersin’den takviye beklediklerini tabir eden Erdoğan, “İnşallah bu kez çok daha farklı bir neticeyi Mersinli kardeşlerimizden bekliyoruz. Onun için şurada üç hafta kaldı. Büyük bir uğraşla Mersin’i inşallah hallaç pamuğu üzere atmanız lazım. Durmak yok, yola devam.” diye konuştu.

“14 MAYIS’TA MERSİN’DE REKORLAR KIRACAĞIZ”

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a dayanakları için teşekkür ederek, “Bizler Mersin’de büyük bir heyecan içerisinde yola çıktık. Allah’ın müsaadesiyle 14 Mayıs’ta Mersin’de rekorlar kıracağız. Akşam da balkonda zaferinizi daima bir arada kutlayacağız.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir