Buray aşkı fallarda aramış! ‘Falcılara tövbeliyim’

Buray’ın bir müddettir meslektaşı Ayşe Özyılmazel ile birlikte olduğu argüman ediliyordu. Haklarında çıkan aşk tezine karşılık vermeyen Buray, Özyılmazel ile İzmir Çeşme’de bir düğüne katılmıştı.

Instagram hesabından Özyılmazel’in kendisine sarıldığı bir fotoğrafı yayınlayan ünlü müzikçi, bağlantısını ilan etmişti. Özyılmazel de Buray’ın paylaşımını, kalp emojisiyle birlikte kendi Instagram hesabından yayınlamıştı.?

2. Sayfa programına röportaj veren Buray, Ayşe Özyılmazel’den ayrıldığını açıklamıştı. “İlişkimiz gitmiyor” diye kelama başlayan Buray, Ayşe Özyılmazel ile ayrıldıklarını söylemişti.

“DENEDİM, ANCAK ARTIK AKIŞINA BIRAKTIM”

Buray, evvelki akşam Girne Rocks Hotel’de konser verdi. Geçtiğimiz yaz yıldız falında aşk çıkan akabinde ağustos ayında Ayşe Özyılmazer’le kısa periyodik bir bağ yaşayan Buray, “Fala da falcılara da tövbeliyim” dedi. “Aşkı fallarda mı aradınız?” sorusunu Buray, “Denedim, lakin artık akışına bıraktım” kelamlarıyla yanıtladı.

Albüm hazırlıklarının devam ettiğini belirten Buray, “Çıkış tarihi çok yakında belirli olacak. O yüzden vaktimin birçoklarını stüdyoda geçiriyorum. Albümde hem kendi müziklerim hem de farklı bestekarların müzikleri olacak” dedi.

“BİZE TÜRK BAYRAKLARINI SALLAYARAK TEŞEKKÜR ETTİLER”

Tatil için gittiği Madagaskar’da su kuyusu açtıran Buray, “Son bir buçuk yılda 17 ülke gezdim. Birlikte seyahat ettiğim bir arkadaş grubum var. Gittiğimiz yerlerde ufak sihirli dokunuşlar yapmaya çalışıyoruz. İnsanların kalbine dokunmak istiyoruz. Orası dünyanın en yoksul dördüncü ülkesi. Hem yapılan bağışlar hem de kendi katkılarımızla çocuklar için su kuyusu açtırdık. Bize Türk bayraklarını sallayarak teşekkür ettiler” dedi.

BURAY’DAN DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ

Sürpriz ziyaret karşısında bir müddet donup kalan Ameliya Selma Oğuz, gözyaşlarına hakim olmakta zorlanmıştı. Buray’a kendi bestelerini dinleten ve onunla kesimler söyleyen kız çocuğu, hayalini kurduğu müzisyenle okul arkadaşlarına konser vermişti.

Öte yandan müzikçi, kendisiyle müzik söylemek isteyen 11 yaşındaki görme engelli Ameliya’nın hayaline kayıtsız kalmamış ve İzmir’de onunla piyano çalıp eser seslendirmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir