Bu kez işler tersine döndü: Eski karım bana daha çok nafaka versin!

Çocuk denecek yaşta art geriye çıkardığı albümlerle dünya çapında bir yıldıza dönüşen Britney Spears, eski dansçılarından Kevin Federline ile erken sayılacak yaşta bir evlilik yapmıştı. Bu evlilikten iki oğlu olan ünlü yıldız ilerleyen yıllarda hem evliliğinden hem de çocuklarından oldu.

YAŞADIĞI GÜÇLÜ HAYAT YILLARDIR LİSANLARDAN DÜŞMEDİ

Erken gelen şöhret ve servetle birlikte sıkıntı yıllar geçiren, akabinde saçlarını kazıtıp ruhi buhranlar geçiren Britney Spears babası Jamie Spears tarafından ruh sıhhati yerinde olmadığı gerekçesiyle vesayet altına aldırılan ünlü müzikçi 13 yıl boyunca kendi hayatının denetimini kaybetmiş bir formda yaşadı.

Bu vesayet kararının 2021’in sonlarında günlerce konuşulan bir mahkemeyle kaldırtan Britney Spears en sonunda yine özgür bir insan olmanın sevincini yaşadı. 41 yaşındaki Britney Spears büyük bir aşk yaşadığı 29 yaşındaki fitness eğitmeni ve model Sam Asghari’yle evlenmişti.

SON EVLİLİĞİ YALNIZCA 14 AY SÜRMÜŞTÜ

Ancak 6 yıldır bir ortada olan çiftin evlilikleri yalnızca 14 ay sürdü. Bir sürü aldatma, hengame ve şiddet dedikodusunun ortasında gerçekleşen bu ayrılığın akabinde taraflar kendi yollarına gitti. Fakat Britney Spears, bu ayrılıkla ilgili değil, uzun yıllar evvel boşandığı iki oğlunun babası Kevin Federline ile ilgili şoke eden bir haberle sarsıldı.

İKİ OĞLU VAR AMA…

Britney Spears ve Kevin Federline 2004’te yalnızca üç aylık bir bağın akabinde apansız evlenmişti. Çiftin bu evlilikten Eylül 2005 ve Eylül 2006’da 2 oğlu oldu. Spears’ın yaşadığı sıkıntılar evliliğine de yansıdı. Hatta bu ani alınmış evlilik kararı tahminen de başından beri yanlıştı. Spears ve Federline 2007’de olaylı bir biçimde boşandı.

Zaten yıldız müzikçinin da esaretle sonuçlanacak vesayet öyküsü bu ayrılık sürecinde cinnet getirip etrafa saldırmasıyla başlamıştı. Kevin Federline iki oğullarının velayetini aldı ve onları annelerinden uzakta büyüttü. Ünlü müzikçinin artık yetişkinliğe adım atacak olan oğullarıyla ortasının pek de yeterli olmadığı biliniyor.

ÇOCUKLARI ANNELERİNİ TANIMADAN BÜYÜDÜ

Britney Spears, eski eşini her vakit çocuklarını ona düşman etmekle ve kendisinden uzaklaştırmakla suçlamıştı. Hatta bununla da yetinmeyen ünlü müzikçi eski eşinin babası Jamie Spears’la birlikte hareket ettiğini ve onu vesayet altına aldırmak için dayanak verdiğini de tez etmişti. İşte bu başından sonuna sorunlu evlilikten doğan iki çocuk artık büyüyüp kocaman birer delikanlı oldu.

OĞULLARINI ANNELERİNDEN DAHA DA ÇOK UZAKLAŞTIRDI

Federline, Spears’dan olan oğulları Preston ve Jayden’la yakın vakit evvel Hawaii’ye taşınmıştı. Eski eşlerin ortasındaki velayet muahedesine nazaran Federline ve Britney Spears 17 yaşındaki Sean Preston ve 16 yaşındaki Jayden James’in velayetine yarı yarıya sahip. Lakin çocuklar artık neredeyse anneleriyle hiç görüşmüyor ve aslında artık onunla görüşemeyecekleri kadar uzaktalar.

ESKİ EŞ HÂLÂ ÜNLÜ MÜZİKÇİDEN NAFAKA ALIYOR

Ancak boşanmanın üzerinden geçen onca yıla ve çocukların artık neredeyse reşit olacak yaşa gelmesine karşın Kevin Federline hâlâ Britney Spears’dan nafaka almaya devam ediyor. Üstelik ünlü müzikçinin tezine nazaran onları daima annelerine karşı olumsuz halde doldursa bile bu durum uzun yıllardır devam ediyor.

“KARIMIN BANA VERDİĞİ NAFAKAYI YÜKSELTİN”

Basına yansıyan son habere nazaran eski eşi Kevin Federline Britney Spears’dan aldığı aylık 40 bin dolarlık nafakanın yükseltilmesi için mahkemeye başvurmuş. Eski dansçı bu husustaki sorulara yanıt vermekten kaçınıyor. Lakin çiftin büyük oğlu Sean Preston aslında birkaç gün sonra 18 yaşını dolduracak ve reşit olarak anne ve babasının velayetinden çıkacak.

SON GÜNLERDE DAİMA KEVIN COSTNER KONUŞULUYORDU… BU SEFER İŞLER BİLAKİS DÖNDÜ

Hollywood son günlerde ünlü aktör Kevin Costner ve eşi Christine Baumgartner ortasındaki boşanma ve Nafaka savaşını konuşuyordu. Costner’dan çocuklarının lüks ömrünü korumak için çok yüksek ölçüde nafaka talep eden eski eş aylardır manşetlerden inmiyor. Bu kıssada ise taraflar değişti ve bu defa eski koca eşinden oğulları için nafaka artışı talebinde bulunmuş oldu.

OĞULLARINA TOPLUMSAL MEDYADAN SESLENEBİLİYOR

Britney Spears, iki oğlunun eski eşi tarafından ondan daha da uzaklaştırılıp Hawaii’ye götürülmesine itiraz etmemişti. Oğullarının hiç arayıp sormadığı söylenen Spears’ın evlatları konusunda kalbi oldukça kırık. Preston ve Jayden’a geçtiğimiz günlerde seslenen ünlü müzikçi kırgın olmadığını ve onlara olan büyük sevgisini toplumsal medyadan tabir etmek zorunda kalmıştı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir