‘’Birlikte düşünüp, birlikte hareket ediyoruz’’


KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, işbirliği açısından Sivil Toplum Kuruluşları, spor topluluğu, sendika ve iş dünyasının temsilcileriyle buluşmaya devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliğinin, kent dinamikleriyle kente dair görüş alışverişi yapmanın değerini her fırsatta lisana getiren Lider Büyükakın, “Bu tıp buluşmalar toplumumuzun gereksinimlerini daha güzel anlamamıza ve tahliller üretmemize yardımcı oluyor. Birlikte düşünmenin birlikte hareket etmenin en hoş yolunu bu birlikteliklerde buluyoruz” dedi.

SİVİL DÜNYANIN TEMSİLCİLERİ

Başkan Büyükakın, 31 Mart seçimlerinin akabinde gerek tebrik gerekse görüş alışverişi için gerçekleştirdiği görüşmelerine Petrol-İş Kocaeli Şube Başkanı Nesimi Yetişoğlu, Kocaeli Artvinliler Vakfı Lideri Alaaddin Sarı, Kocaeli Çankırılılar Derneği Başkanı Recep Kaçmaz, Kocaeli Trabzonlular Derneği Lideri İbrahim İbrahimoğlu, Kocaeli Endüstrici ve İş Adamları Derneği Başkanı Yalçın Ergen, Kocaeli Muharip Gaziler Derneği Lideri Nurettin Recep Sağlık, İzmit Kulüpler Birliği Lideri Nebil Uzun ve beraberindekiler yanı sıra Başpehlivan Ahmet Taşçı ve Karamürsel’den gelen konuklarıyla devam etti. Buluşmalarda her teklif ve fikri, ortak amaçlar doğrultusunda pahalandıran Lider Büyükakın, “Bizim emelimiz, kentimizi daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek. STK’larımızın ve toplumumuzun kanaat liderleri bu manada çok kıymetli. Büyükşehir Belediyesi olarak koyduğumuz amaçlara ulaşmamızda değerli bir rolü de sivil dünyanın temsilcileri yükleniyor” dedi.

ŞEHRE BEDEL KATACAK

“Bizler bu görüşmeleri sizlerin görüşlerini dinlemek ve tekliflerinizi anlamak için yapıyoruz” vurgusu da yapan Lider Büyükakın, “Görüşlerini bizimle ve birimlerimizle paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu iştirak bizi çok daha başarılı kılacak ve hizmetlerimizde daha hoşa ulaşmamızı sağlayacak. STK’larımızın ortasında kendi alanlarında sahip olduğu tecrübe ve bilgiyle bu kente paha katabileceğine yürekten inanıyoruz. STK’larımız bu ortak idare anlayışına ne kadar iştirak gösterir ne kadar faal olurlarsa bizler o kadar keyifli olacağız” tabirlerini sarf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir