Bir yıldan fazla zamandır birliktelerdi! Miray Daner- Oğulcal Engin çiftinden kahreden haber! Miray Daner-Oğulcal ayrıldı mı?

2021 yılının Kasım ayından bu yana birliktelik yaşayan Oğulcan Engin- Miray Daner çiftinden üzen haber geldi. Ayrılık kararı alan ünlü çiftin ‘ihanet’ nedeniyle bu kararı aldığı tez edildi.

Sabah jenerasyonunun vazgeçilmez ismi Seda Sayan ile Beşiktaş’ın efsane ismi Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin, bir yıldan fazla vakittir birliktelik yaşadığı ünlü oyuncu sevgilisi Miray Daner’den ayrıldı. İkilinin bir yıldan fazla vakittir devam eden ilgiyi ‘ihanet’ nedeniyle bitirdiği sav edildi.

‘İHANET’ İDDİASI

Son olarak TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve Ağustos ayında yayın hayatını noktalayan ‘Kara Tahta’ isimli dizide ‘Irmak Güngör’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Miray Daner’in sevgilisi Oğulcan Engin’i aldattığı ve ihaneti öğrenen Oğulcan Engin’in bu gelişme sonrasında Miray Daner’den ayrıldığı ve İtalya’ya gittiği öğrenildi.

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine nazaran; Miray Daner, iki yıl evvel görüştüğü bir işadamıyla mesajlaştı. Kelam konusu konuşmayı öğrenen Oğulcan Engin bu gelişme sonrasında bir yıldan fazla vakittir devam eden ilgiyi bitirme kararı alarak İtalya’ya gittiği argüman edildi.

Üstündağ haberinde şu sözlere yer verdi:

“Oğulcan Engin, sevgilisi Miray Daner’in, iki yıl evvel kısa bir müddet görüştüğü işadamına ileti göndermesini affetmedi. Kubilay Aka’dan ayrıldıktan sonra bir işadamıyla yakınlaşan Miray Daner, bu alakanın yürümeyeceğini anlayınca ayrılmış, kısa bir mühlet sonra da Oğulcan Engin’le tanışmıştı. İki yıldır birlikte olan çift, yaklaşık 10 gün evvel tartışmış.

Sebebi ise Daner’in o işadamıyla mesajlaşması.Bir bahisle ilgili olarak mesajlaşan ikilinin bu sohbetini Oğulcan Engin yakalayınca kızılca kıyamet kopmuş! Sevgilisinin, bir vakitler yakınlaştığı işadamıyla mesajlaşmalarına çok sonlanan Oğulcan Engin ilgiyi bitirdi. Yakınlarından öğrendiğim kadarıyla ilgiyi başında büsbütün bitiren Engin, çabucak ardından tek başında İtalya tatiline çıktı. Çiftten bu istikamette bir açıklama gelmedi, toplumsal medyadan da hâlâ birbirlerini takip ediyorlar. Tahminen de bunun bir “iletişim kazası” olduğuna kanaat getirip, yollarına devam ederler. Bekleyip, göreceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir