Bir mesaj mı veriyor? Devleri peşine takan Borini’den, “En beğendiğim futbolcu İrfan Can Kahveci” açıklaması

Süper Lig’de göstermiş olduğu performansla dikkatleri üzerine çeken İtalyan futbolcu Fabio Borini, TRT Spor’a geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

“İLK 5’TEKİ EKİPLER DURUMUMU SORDU”

Başarılı futbolcu, orta transfer devrinde Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe üzere gruplarla isminin transferde geçmesinin sorulmasının akabinde, “Bunlar gerçek. Bilhassa ligin birinci 5 sırasında bulunan kadroların hepsi benimle ilgili şeyler sordu. 32 yaşındayım, ben de kendi koşullarımı düşünmeliyim. Kontratım haziranda bitiyor. Hazirandan itibaren geleceğimle ilgili kararı vereceğim. 3 taraf da aslında kurallarda anlaşamadı, bu nedenle şu an buradayız.” formunda konuştu.

“YANLIŞ TERCİHLER YAPMAK İSTEMİYORUM”

Geleceğine dair de açıklamalarda bulunan İtalyan futbolcu, “Kendimi çok kısıtlamak istemiyorum. 32 yaşındayım, yanlış tercihler yapmak istemiyorum. Her teklife açığım. İtalya’ya da dönmek istiyorum, burada da kalabilirim. İtalya’ya dönmek şu an çok yeterli bir tercih de olmayabilir. Her opsiyonu değerlendireceğim. Haziranı bekliyorum.” sözlerini kullandı.

“EN BEĞENDİĞİM FUTBOLCU İRFAN CAN”

Öte yandan Üstün Lig’den en beğendiği ismin sorulması üzerine, “Süper Lig’den en beğendiğim futbolcu İrfan Can Kahveci.” karşılığını verdi.

BORİNİ’NİN BU SEZONKİ PERFORMANSI

İstanbul temsilcisi Fatih Karagümrük formasıyla bu dönem toplamda 24 maça çıkan Borini, 16 gol atarken 9’da asist kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir