Bayrampaşa TEM bağlantı yolunda iki zincirleme kaza

Kaza, Tem Temas Yolu Aksaray istikametinde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, birinci zincirleme trafik kazası seyir halindeki bir motosiklet ile 2 araba ortasında meydana geldi. Kaza nedeniyle ismi öğrenilemeyen motosiklet şoförü hafif formda yaralandı. Yoldan geçenler bir yandan yardıma koşarken başka yandan da durumu polis ve sıhhat takımlarına haber verdi.

İKİNCİ ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASI MEYDANA GELDİ

Kısa bir mühlet sonra birinci kazanın çabucak gerisinde birebir istikamette 3 arabanın karıştığı ikinci bir zincirleme trafik kazası meydana geldi. İkinci kaza nedeniyle, bir araba şoförü hafif halde yaralandı. Olay yerine gelen polis takımları tekrar kaza yaşanmaması için yolda geniş güvenlik tedbiri aldı. Sıhhat takımları ise yaralıları ambulanslarla etraftaki hastanelere sevk etti. Ekiplerin, kazaya karışan araçlarda incelemelerinin akabinde, kazaya karışan 1 motosiklet ile 5 araba çekiciler yardımıyla bulundukları yerden kaldırıldı. Yolun temizlenmesinin akabinde polis grupları tüm şeritleri araç geçişine açtı.

‘YAVAŞLADIĞIMIZ HALDE OTOMOBİL BİZE VURDU’

İkinci zincirleme trafik kazasına karışan taksi sürücüsü Mehmet Aslan, “Biz olağan seyrediyorduk buradan. Bizden evvel burada kaza olmuş. Bizde burada yavaşladığımız halde bir otomobil geldi bize vurmasıyla ben aykırı dönerek öteki bir araca vurdum. Bende yolcu yok öteki arkadaş yaralandı” dedi. Polis takımları kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir