Başkan Dündar taksicilerle iftarda buluştu

BURSA (İGFA) – Osmangazi ilçesinde misyon yaptığı 15 yıl boyunca taksici esnafına her vakit dayanak olan Lider Dündar, düzenlediği iftar programıyla taksicilerle bir ortaya gelerek takviye istedi. Bursa’nın vizyon projesi Osmangazi Meydanı’nda düzenlenen iftar programına; Bursa Sürücüler ve Arabacılar Esnaf Odası’na bağlı hizmet veren çok sayıda taksici esnafı ile birlikte AK Parti Osmangazi İlçe Lideri Adnan Kurtuluş da katıldı. Lider Dündar’ın düzenlediği iftar programına ağır iştirak sağlayan taksici esnafı kendilerine her vakit takviye olan Lider Dündar’a 31 Mart yerel seçimlerinde takviye olacaklarının kelamını verdi.

“YAPTIĞIMIZ HİZMETLER ARTARAK DEVAM EDECEK”

Yaptıkları hizmetlerle taksici esnafının her vakit yanında olduklarını söz eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Bugün Bursa’nın merkezinde çöküntü alanıyken kentin vitrini haline gelen Osmangazi Meydanı’nda bir ortaya geldik. 37 dönümlük alanda 20 bin metrekaresi meydan olarak inşa ettiğimiz 2000 araçlık yer altı otoparkı ve toplumsal alanlarıyla Bursalıların cazibe merkezi olacak Osmangazi Meydanı örnek bir proje. Burada geçtiğimiz günlerde verdiğimiz konserde 80 bin kişiyi bir ortaya getirdik. Meydanı gören herkes hayran kalıyor. Bu türlü hoş bir yapıtı Bursa’ya kazandırdığımız için çok memnunuz. Biz taksici esnafımızın her vakit yanındayız, onların kederlerini dinleyip tahliller üretiyoruz. Açtığımız yollarla Osmangazi ve Bursa’yı daha ulaşılabilir hale getiriyoruz. 31 Mart’ta sizlerden dayanak istiyoruz. Bu vakte kadar yaptığımız hizmetler ortada inşallah alacağımız takviyeyle 31 Mart’tan sonra da dev hizmetler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kendilerine her vakit dayanak veren Lider Dündar’a teşekkür eden Bursa Sürücüler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Çakır da, “Bizleri bu mübarek ayda bir ortaya getiren Mustafa Dündar Liderime çok teşekkür ederim. Bursa’nın yeni buluşma noktası olan Osmangazi Meydanı’nı kentimize kazandırdığı için de ayrıyeten teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir