Başakşehir 3 golle kazandı

Yeni dönem hazırlıklarının birinci kamp periyodunu Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Spor Kamp Merkezi’nde sürdüren RAM Başakşehir, kampın son hazırlık maçında Katar’ın Al Markhiya karşı karşıya geldi.

MAKÜ İstiklal Stadyumu’nda gerçekleşen maçtan RAM Başakşehir Daniel Aleksic, Serdar Gürler ve Krzysztof Piatek’in attığı gollerle 3-1 galibiyet ile ayrıldı. Al Markhiya grubunun tek golünü ise Naoufal Bannis kaydetti. Yeni transfer Dimitrios Pelkas maçı yedek kulübesinden takip etti.

Maç sonunda Burdur Kampını kıymetlendiren RAM Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu, “Geçen sene de Burdur’da kamp tertibimiz vardı. Bilhassa Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin bu hoş yerleşkesinde kamp yapmaktan ötürü memnun olduğumuzu söylemek istiyorum. Burada çok hoş bir tesis var. Âlâ bir kamp periyodu geçirdik. Ülkemizde 40 dereceleri 45 dereceleri bulan yerler var. Burada bilhassa akşam ve sabah saatlerinde 20-25 derece havalarda düzgün idmanlar yaptık. Kadromuzu en güzel halde hazırlamaya çalışıyoruz lige. Bu sene de amacımız net bir formda Avrupa kupalarında oynamak, Avrupa kupalarına katılmak için uğraş etmek. Dört tane büyük ekibe yeniden meydan okumak. İnşallah bunu yapabilecek güçte olduğumuzu düşünüyorum. Ortamıza katılacak arkadaşlarımız olacak, ortamızdan ayrılan arkadaşlarımız olacak. Burada bize gösterilen ilgi, alaka için bir kere daha Burdur vilayetine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Bugünkü hazırlık maçıyla Burdur kamp programını noktalayan turuncu-lacivertliler yarın saat 16.00’da İstanbul’a dönecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir