Acun Ilıcalı, Survivor’da yarışacak yedinci ismi duyurdu: Üçüncü kez şampiyon olmak için geliyor!

2024 Survivor’a tezli bir takımla girmeye hazırlanan Acun Ilıcalı yeni dönem öncesi yarışmacıları açıklamaya başladı.

Survivor’da iz bırakan yarışmacıların yer alacağı Survivor All Star 2024’ün takımında eski şampiyonlar ve finalistler yer alıyor.

Yarışmaya katılacak yeni ismi açıklayan Ilıcalı, ‘Survivor tarihinin efsane ismi Turabi 3. kere şampiyon olmak için All Star’a geliyor. MTV’de katıldığı programda da birinci olarak bizi gururlandıran Turabi’nin bu sefer şiddetli rakipleri karşısında ne yapacağını merak ediyorum.’ iletisini paylaştı.

Böylece Turabi Çamkıran, Survivor All Star 2024’te yarışacak, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere, Ogeday Girişken, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Damla Can akabinde yedinci isim oldu.

ZOR GÜNLER GEÇİRDİ

İki kez Survivor’da şampiyon olduktan sonra yurt dışında katıldığı yarışta da birincilik elde eden Turabi Çamkıran bir müddettir sıhhat meseleleriyle çaba ettiğini söyledi. Hastaneden imgelerini paylaşan Çamkıran, şu sözleri kullandı:

“Bir kazaydı, geçecek. Daha güçlü bir formda geri döneceğim inşallah. Ölmez sağ kalırsam hayatımın bayanı bulup, çabucak nikahı basacağım. 2024 bitmeden de evlenip, çoluk çocuğa karışıp, ailemle mütevazi bir hayat yaşayacağım. Ve ne kadar erteleyip yapmadığım şey varsa ayağa kalkar kalkmaz onları yapacağım. Duam muhakkak, duyan muhakkak. Hayat kısaymış. Her kimin kalbini kırdıysam kusuruma bakmasın. Cahilliğimden yapmışımdır. Şimdilik beğenilen çakalın.”

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir