6 yıldır kayıp olan kızının seçmen kağıdı geldi: ‘Acılarım tazelendi’

Zonguldak’ta yaşayan Nesrin Koçaklı, 2017 yılının ocak ayında 15 yaşındayken, ‘İnternet kafeye gidiyorum’ diyerek konuttan çıktıktan sonra geri dönmedi. Koçaklı’nın ailesi, kayıp başvurusu yaptı. Lakin polisin yaptığı çalışmalarda Nesrin Koçaklı’ya ilişkin rastgele bir ize ulaşılamadı.

6 yıl 4 aydır haber alınamayan Nesrin Koçaklı’nın Karaelmas Mahallesi’ndeki ailesinin konutuna 14 Mayıs Cumhurbaşkanı ve 28’inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için seçmen kağıdı geldi. Anne Koçaklı, kızına ilişkin seçmen kağıdını görünce ıstırap yaşadı.

‘KIZIMI İSTİYORUM…’

DHA’da yer alan habere nazaran, acılarının tazelendiğini söyleyen Kâfi Koçaklı, “Kızım hala kayıp. Tutmuşlar bana oy kağıdını verdiler kızımın. Benim kızım nerede? Neden bulmuyorlar. Oy kağıdı çıkarıyorlar. Acımı tazeliyorlar. Kızımın ölüsünü ya da dirisini istiyorum. Oy kağıdını görünce şaşırdım. Muhtarım da dedi ki al bunu konutuna koy, hatıra kalsın. Benim içim kan ağlıyor. Herkesin evladı var. 7 yıldır ne ölüsü ne dirisi. Bir yerden haberini de alamadık. Ay benim kapım çalınacak, ay telefon gelecek, ay ölüsü gelecek diye hayallerle yaşıyorum. Devletim bana el atsın. Kızımı bulmayı nasip etsin bana” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir